Mesozoica zalicza kolejną obsuwę

Gra Mesozoica zaliczy kolejne opóźnienie!

Gra pt. Mesozoica, która jest w stanie produkcji od 2014 roku bodaj (jak nie dłużej) miała mieć premierę w dniu dzisiejszym. Niestety, jak się dowiedzieliśmy ze streamu na serwisie Twitch, gra zaliczy kolejną obsuwę. Co prawda, nie jest to aż tak odległy termin, bo w założeniu Mesozoica ma trafić na platformę Steam już 2 stycznia, to nadal jest to bolączka dla fanów, którzy zacierali ręcę na dzisiejszą premierę.

Opis gry:

Mesozoica to duchowy spadkobierca popularnej gry typu tycoon, Jurassic Park: Operation Genesis. Trafiamy do świata, rządzonego przez trzy, wielkie firmy. Ty (jako menadżer) musisz zadecydować, która z nich sięgnie po największy kapitał podczas tej przygody. Bedziesz zarządzał parkiem, nie tylko pełnym majestatycznych zwierząt z różnych epok, ale także będzie odpowiedzialny za swój personel oraz stronę prawną. Gracz będziesz musiał wypośrodkować to wszystko, biorąc udział w questach i podejmując decyzję, które mogą mieć różne konsekwencje. Kustomizacja to główna oś gry Mesozoica. Rozumiemy, że wielu graczy ma różne oczekiwania i poglądy dotyczące prehistorycznych bestii, więc dajemy Tobie (graczowi) wolny wybór w kwestii wyglądu Twoich zwierząt.

Jak podtrzymamy zainteresowanie tym symulatorem? Zbudowałeś sukcesywny park. Odblokowałeś wszystkie skórki. Jesteś na szczycie świata już. Możesz go teraz obejrzeć, z punktu widzenia gościa. To Ty decydujesz co i jak budujesz. Możesz to robić z góry, jak i z poziomu zwykłego człowieka.

Spędziłeś w parku wiele godzin jako gość i robi się to nudne. Teraz możesz to zrobić też z punktu widzenia zwierzęcia. Uciekaj, przeżyj i oglądaj świat z zupełnie nowej perspektywy, podczas gdy ludzie, próbują zapewnić bezpieczeństwo w parku.

Mesozoica to tylko narzędzie, a Ty jesteś architektem. Co zbudujesz? 


Źródło: Twitch

Facebook Comments