Zakończenie Fallen Kingdom bramą kontynuacji

Zakończenie Jurassic World : Fallen Kingdom będzie bramą dla kolejnej części

Podczas ostatniego wideo-wywiadu Colin Trevorrow zdradził, że zakończenie Upadłego Królestwa będzie pewnego rodzaju bramą. Mowa tu o metaforycznej bramie, która wprowadzi nas do kolejnej części filmu. Mimo, iż każdy z nas wiedział o tym, że Universal Studios planowało nową trylogię, nadal ekscytującym jest usłyszeć o Jurassic World 3. Oczywiście zakładam, że to Box Office po premierze Fallen Kingdom wyznaczy jak szybko ujrzymy trzecią część JW. W przypadku pierwszej części nowej trylogii nie musieliśmy czekać zbyt długo. Był to jednak nie tyle sukces samego filmu, co sukces faktu zrestartowania serii Jurassic Park. Jak będzie to wyglądało po drugiej części ? Obecnie możemy tylko spekulować. Więcej dowiemy się w drugiej połowie 2018 roku. Trevorrow osobiście twierdzi, że trzecia część będzie niezbędna do zakończenia historii, jaką rozpoczął.bramą

Wiedziałem, w jaką stronę chcę, aby to poszło. Pamiętam moje słowa do Stevena Spielberga, kiedy tworzyliśmy pierwszą część : “To jest początek, tam jest środek, a tamto jest końcem końca”. Czuję, że taki schemat jest istotny przy franczyzie, jaką jest Jurassic Park. Jeśli chcemy, aby widz był cały czas zainteresowany i żeby chciał więcej to musimy się tego schematu skrupulatnie trzymać. Wszystko musi być przemyślane. Nie możemy zakończyć filmu bezmyślnie, a po jakimś czasie stwierdzić, że można zrobić kolejną część. Nie ma tu miejsca na samowolę. Inaczej nie jesteśmy w stanie utrzymać ciągłości tej historii i  dokładnie pokazać losów nowych bohaterów, których poznaliśmy w Jurassic World.

Dla tych z Was, których angielszczyzna nie gryzie, lub z pismem hiszpańskim są obeznani, pełen wywiad poniżej :

Korzystając z okazji wstawiania tego artykułu w niedzielę, 31 grudnia 2017 roku, chciałbym Wam, drodzy czytelnicy, złożyć najserdeczniejsze życzenia noworoczne. Szczęśliwego Nowego Roku oraz szampańskiej zabawy ! Dla wielu z nas będzie to zapewne jeden z najszczęśliwszych od lat. Nie mówię tu tylko o premierze Jurassic World : Fallen Kingdom. Pamiętajmy, że sklepy (znając nasz kraj to głównie te online) zapełnią się świeżym stuffem związanym z JW2 oraz z 25 rocznicą Jurassic Park ! Do zobaczenia w 2018 !

Do premiery Jurassic World : Fallen Kingdom pozostały 172 dni i 12 godzin.


Źródła:

Jurassic World Website

Facebook Comments