Jeff Goldblum

Jeff Goldblum zdradza odrobinę na temat “Jurassic World: Dominion”

Jeff Goldblum uchylił rąbka tajemnicy związanej z “Jurassic World: Dominion” podcza wywiadu dla magazynu Insider . Do sieci trafiły również fotografie z planu zdjęciowego na Malcie.

Grający Dr. Iana Malcolma, Jeff Goldblum obecnie znajduje się w Wielkiej Brytanii. Aktor opowiedział o tym, co się obecnie dzieje na planie filmowym. Oczywiście, nie mógł zdradzić za wiele, jednak podzielił się z fanami informacją, iż gra w towarzystwie Laury Dern oraz Sama Neilla. Co więcej, aktor zdradza także obecność nowego dinozaura:

Widzicie – to tajemnica, którą rozwiążecie, kiedy obejrzycie [film]. Nasza trójka tkwi w ciasnym pomieszczeniu i jesteśmy nękani – nie mogę Wam zbyt dużo zdradzić – przez niespodziewaną grupę prehistorycznych stworzeń, których jeszcze nie widzieliście.

Goldblum potwierdził także słowa Colina Trevorrowa, iż na planie jest bardzo dużo animatroniki:

Jest tu masa animatronicznych rzeczy, więc będzie mniej CGI myślę i wiele rzeczy widzimy na własne oczy, grając. Widziałem naprawdę niesamowite rzeczy. Odgrywaliśmy swoje rolę w sytuacji życia i śmierci.

Aktor tu wspomina także o wyżej wymienionej scenie z Laurą Dern i Samem Neillem:

Myślimy, że to ostatnie chwile naszego życia, więc się łączymy ze sobą w dość emocjonalnym i zabawnym sposobie.

Według pozostałych informacji, aktor będzie uczestniczył w zdjęciach do końca października, więc raczej na pewno zobaczymy go więcej niż w przypadku “Jurassic World: Fallen Kingdom”.

“Jurassic World: Evolution” trafi niebawem na Nintendo Switch

 

Widzimy, że prace nad filmem idą pełną parą, czego dowodem jest masa zdjęć, które trafiają do sieci. Jest to zasługa użytkownika Brycenator100 na Twitterze, gdzie podzielił się on kilkoma fotografiami z planu filmowego:

To co tu widzimy, to zdjęcia makiet lodowych, co by potwierdzało po raz kolejny, że w pewnym momencie, w filmie trafimy na tereny podbiegunowe. Brzmi to co najmniej intrygująco. Rozbity śmigłowiec Royal Navy może zdradzać, że dinozaury dostały się również do Europy? Końcówka “Jurassic World: Fallen Kingdom” pokazuje w jak wiele miejsc trafiły różne gatunki dinozaurów. Niewykluczone, że jednym z nich jest właśnie Europa.

Inne zdjęcia pochodzą z kolei z Malty, gdzie film jest kręcony przez drugą załogę filmową. Na fotografiach widzimy nowy gatunek dinozaura. Makiety do złudzenia przypominają raptory znane z poprzednich filmów. Nie wiadomo jednak, czy faktycznie w ostatecznym obrazie będą to nowe dinozaury jako, że wspomniane makiety służą podobno do nałożenia efektów świetlnych i sugerują pole widzenia dla aktorów. Nie wykluczone jednak, że są w istocie to nowe gady. Fani spekulują, iż być może jest to Pyroraptor lub Deinonychus. Oba gatunki były kilkakrotnie wymieniane, iż mają dużą szansę pojawić się w nowej odsłonie.

Co jeszcze ciekawsze, pomimo wcześniejszych informacji, wydaje się, iż na Malcie znajduje się Chris Pratt, którego uchwycono z niezależnej kamery, kręcącego scenę jazdy na motocyklu. Tym razem jednak, wydaje się, że aktor robi to wszystko bez udzialu raptorów:

Nadchodzący czas wydaje się być bardzo ekscytującym. Jeśli wszystko ułoży się według naszych myśli i film nie zaliczy żadnych opóźnień z powodu epidemii CoVid-19, to być może już w okolicach tegorocznego SuperBowl, doczekamy się zwiastunu. 

“Jurassic World: Dominion” zalicza obsuwę z powodu CoVid-19

 

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to “Jurassic World: Dominion” ma trafić do kin 11 czerwca 2021 roku. Za reżyserię odpowiadaColin Trevorrow. W filmie wystąpią m.in. Bryce Dallas Howard, Chris Pratt, Sam Neill, Jeff Goldblum, Laura Dern i inni.


Źródło: Jurassic Outpost

Facebook Comments