Camp Cretaceous

“Jurassic World: Camp Cretaceous” dostał nowy zwiastun

Kolejny zwiastun “Jurassic World: Camp Cretaceous” trafił do sieci. Animowany serial oprócz tego otrzymał własną stronę internetową oraz serię zabawek m.in. w sieci McDonald’s na terenie USA.

 

Emocje związane z “Jurassic World: Camp Cretaceous” od samego początku były mieszane. Bo z jednej strony, nie oszukujmy się, dinozaury to temat dość niszowy i wiązany dość mocno z dziećmi, zatem animacja wydaje się być dobrym krokiem. Z drugiej strony mamy zatwardziałych fanów serii, którzy twierdzą, że nie ma tu miejsca na dziecięce podejście do tematu, zaś projekt nigdy nie powinien powstać. A jeśli już, to w formie dedykowanej pod dorosłego odbiorcę.

“Jurassic World: Camp Cretaceous” ma zwiastun oraz datę premiery

 

Amblin Entertainment i Universal Pictures jednak wydają się być przekonani, iż ich nowe dziecko to kolejny udany projekt, albowiem jest on dość mocno promowany. Począwszy od faktu, iż serial otrzymał właśnie własną stronę internetową CampCretecaous.com, przez to, że za wielką wodą, sieć sklepów McDonald’s zaczęła oferować Happy Meale z podobiznami dinozaurów , zaś każdy Target ma pokaźnie zaopatrzony segment w zabawki firmy Mattel sygnowane serią, kończąc na fakcie, iż do sieci trafił drugi trailer, który możecie zobaczyć poniżej:

Ponadto, jak widzicie na obrazku, otrzymaliśmy również nowy plakat. Sam trailer jest niezwykle klimatyczny i podszyty filmową muzyką. I choć widać, że produkcja jest skierowana głównie do młodszej widowni, tak jednak starzy fani również coś znajdą tu dla siebie. Otrzymamy wgląd na dinozaury, które mogliśmy podziwiać przy okazji “Jurassic World: Fallen Kingdom”, a których nie było w pierwszej części nowej trylogii. Bohaterowie wydają się być sympatyczni i dający się lubić. Całość przypomina mi nieco seriale animowane typu “Wyspa Totalnej Porażki”, ale to może jedynie skojarzenie. W trailerze oczywiście nie mogło zabraknąć Bumpy’ego czyli młodego ankylozaura, będącego maskotką serialu. Zwierzak jest doprawdy przesłodki. 

“Jurassic World: Evolution” trafi niebawem na Nintendo Switch

 

Strona internetowa serialu wydaje się być podobna do tej, która promowała pierwszy “Jurassic World” i zawiera sporo interesujących ciekawostek, jak choćby mini-gra czy filmik Pana DNA, który przypomina nieco te, planowane do pierwotnego parku jurajskiego. Znajdziemy tu także książkę w formacie PDF do wydrukowania, z różnymi, interesującymi elementami dla najmłodszych jak profile dinozaurów i krzyżówki. Pozwolę sobie jednak nie zdradzać wszystkiego i eksplorację strony zostawię Wam. 

Na koniec, serial dostał wspomniane zabawki w sieci restauracji McDonald’s. Oprócz mini-figurek dinozaurów, znajdziemy tam także edukacyjne książki. Całość jest zamknięta w pudełku Happy Meal, stylizowanym na bramy obozu kredowego. Niestety nie wiadomo czy zabawki trafią do Europy, a tym samym do Polski:

“Jurassic World: Camp Cretaceous” ma oficjalną datę premiery czyli 18 września i będzie dostępny za pośrednictwem platformy Netflix.


Źródło: Collect Jurassic

Facebook Comments