goldblum

Jeff Goldblum zdradza, iż „Jurassic World: Dominion” może mieć zmiany w scenariuszu

Jeff Goldblum, aktor wcielający się w rolę Iana Malcolma, opowiedział nieco o produkcji filmu „Jurassic World: Dominion” w dobie epidemii koronawirusa.

Gwiazdor wypowiedział się nie tylko o tym, jak przebiega praca na planie filmowym w momencie światowej pandemii, ale także zdradził, iż z tego tytułu mogą zajść zmiany w scenariuszu.

Zapytany o to, jak scenariusz zostanie zaadoptowany do obecnego stanu rzeczy na świecie, odpowiedział:

…w filmie są elementy apropo tego, ale są też delikatne rzeczy, które twórcy podkręcają i dopasowywują do obecnej sytuacji, tak by to wszystko współgrało.

„Jurassic World: Camp Cretaceous” ma nowy zwiastun

 

Wygląda na to, że jego postać będzie podtrzymywać swoje postanowienia, które pojawiały się w poprzednich filmach:

Tak się składa, że moja postać gada o rzeczach o których zawsze gadała, jak delikatność naszego gatunku i globalna kooperacja. To jest teraz potrzebne… by nas połączyć w zaufaniu jako rodzina, by zrobić to co najlepsze dla tej planety. Jak sobie możecie wyobrazić, teraz jest to ważniejsze niż kiedykolwiek.

Faktem jest, że aktor zawsze był z leksza oderwany od rzeczywistości, patrząc na większość wywiadów z jego udziałem.

Wczoraj do sieci trafił też klip z Instagrama Sama Neilla, gdzie Goldblum w duecie z Neillem, grają na pianinie, śpiewając przy tym serenade:

Cóż… dobrze widzieć, że aktorzy mają się ku sobie i dobrze się czują w swoim towarzystwie.

“Jurassic World: Dominion” ma trafić do kin 11 czerwca 2021 roku. Za reżyserię odpowiadaColin Trevorrow. W filmie wystąpią m.in. Bryce Dallas Howard, Chris Pratt, Sam NeillJeff Goldblum, Laura Dern i inni.


Źródło: Jurassic Outpost

Facebook Comments Box