zgodnie z planem

“Jurassic World: Dominion” – produkcja idzie zgodnie z planem

Jak informują media tematyczne, produkcja “Jurassic World: Dominion” idzie zgodnie z planem. Tak twierdzi reżyser obrazu – Colin Trevorrow, który zabrał głos w wywiadzie dla Premiere.

Zgodnie z powyższą informacją, reżyser omawiał proces produkcyjny, który trwa już szósty miesiąc i potwierdził, iż wszystko idzie zgodnie z planem:

Wpasowywujemy się idealnie z plan. Oczywiście, nie jest to proste w obecnej sytuacji. Wszyscy robią swoje i każde z nas jest mocno zdyscyplinowane, gdzie trzymamy dystans i nosimy maseczki. Universal i producenci podkładają nam wszystko co nam potrzebne, by uczynić to rzeczywistością co robimy. I pomimo krótkich przerw z powodu problemów zdrowotnych, jesteśmy terminowo. To naprawdę ogromna produkcja, której jeszcze nie ukończyliśmy. Przed nami jeszcze kilka tygodni zdjęć. 

Jeff Goldblum o możliwych zmianach w scenariuszu “Jurassic World: Dominion”

 

Pomimo krótkich przerw, produkcja nadal trwa w najlepsze jak widać. Trevorrow już kiedyś wspominał, że nakręcenie trzeciej odsłony nowego cyklu to niezwykle ekscytująca rzecz dla niego. To wszystko co do tej pory było robione, miało na celu doprowadzić do tego, co zobaczymy w “Jurassic World: Dominion”, gdzie starzy bohaterowie spotkają nowych. 

Reżyseria, gdzie bierze udział oryginalna trójka bohaterów i gwiazdy Jurassic World, to jest najbardziej ekscytująca rzecz w moim życiu. Nie wiem czy kiedykolwiek będzie coś lepszego! Na planie panuje doskonałe porozumienie… przynajmniej między aktorami, ale już niekoniecznie między odgrywanymi postaciami. 

Wygląda na to, że podczas filmu, niekoniecznie wszystkie postacie będą się ze sobą dogadywać, co jest zrozumiałe. Zwłaszcza w momencie, kiedy bohaterowie spotykają osoby, które przeżyły piekło oryginalnego Parku Jurajskiego.

“Jurassic World: Camp Cretaceous” ma nowy zwiastun

 

 

Jak to będzie? Dowiemy się za jakiś czas. Na osłodę oczekiwania jednak, już za 3 dni otrzymamy serial animowany “Jurassic World: Camp Cretaceous” (pol. Obóz Kredowy) na platformie Netflix. Historia ma się skupiać na grupie nastolatków, którzy trafili do tytułowego obozu podczas wydarzeń pierwszego “Jurassic World”. Według wstępnych informacji, pomimo docelowej, dziecięcej widowni, serial ma być dość mroczny i ma być utrzymany w tonacji serii. 

Tymczasem, “Jurassic World: Dominion” ma trafić do kin 11 czerwca 2021 roku. Za reżyserię odpowiada Colin Trevorrow. W filmie wystąpią m.in. Bryce Dallas HowardChris Pratt, Sam Neill, Jeff GoldblumLaura Dern i inni.


Źródło: Jurassic Outpost

Facebook Comments