prehistoric kingdom

“Prehistoric Kingdom” otrzymało nowy trailer wraz z orientacyjnym okresem premiery

“Prehistoric Kingdom” to gra, która garściami czerpie z kultowego już “Jurassic Park: Operation Genesis”. Tytuł otrzymał właśnie nowy, klimatyczny zwiastun oraz orientacyjny okres w którym należy się spodziewać premiery.

Wśród fanów panuje przekonanie, że “Jurassic Park: Operation Genesis” to gra legenda, która perfekcyjnie odwzorowała zarządzanie wielkim ZOO, w którym atrakcja są prehistoryczne gady. Nie można zdecydowanie odmówić temu, że był to pierwszy produkt który na szeroką skalę zaoferował to czego fani oczekiwali od dawien dawna. Niedługo po tym zaczęły rosnąć kolejne produkcje, gdzie mieliśmy zarówno sukcesywne pomysły takie jak “Zoo Tycoon: Dinosaur Digs” czy… mniej spektakularne jak “Mesozoica”. Wraz z tym drugim tytułem, zaczął powstawać inny projekt o nazwie “Prehistoric Kingdom” który, na to wychodzi, że spełni oczekiwania fanów dinozaurów z całego świata, albowiem takich gadów jak w tej grze, nie znajdziemy w żadnej innej produkcji tego typu. 

“Jurassic World: Camp Cretaceous” – recenzja

 

Zobaczcie trailer:

Jak sami widzicie, zaprezentowane zwierzęta mają mniej wspólnego z hollywoodzkimi potworami, a więcej ze zwierzętami, które faktycznie stąpały po ziemi 65 milionów lat temu. Co najważniejsze dla paleoświrów, dinozaury będą zrekonstruowane zgodnie ze współczesnymi wyobrażeniami na temat tych zwierząt. Ponadto, oferowany zwierzyniec nie ograniczy się jedynie do prehistorycznych gadów, ale w grze zobaczymy również ssaki. 

Oczywiście, oprócz samego przyglądania się milusińskim, będziemy zarządzać parkiem czyli budować kolejne placówki, dbać o potrzeby gości takie jak jedzenie, atrakcje i zakwaterowanie, pilnować by zwierzaki się nie wydostały i wiele innych, interesujących rzeczy.

“Jurassic World: Evolution” trafi niebawem na Nintendo Switch

 

Chociaż “Prehistoric Kingdom” zostało dziś zapowiedziane na II kwartał 2021 roku, deweloperzy z Blue Meridian obiecują, że już niebawem pojawi się grywalne demo. Grę można kupić na stronie wydawcy za $19,99, a także dodać ją do wishlisty na Steam. “Jurassic World: Evolution” choć uznane przez fanów za godnego spadkobierce po “Jurassic Park: Operation Genesis” , zawiodło w wielu aspektach, jak choćby w kwestii gości odwiedzających park, którzy są zwyczajnie iluzoryczni.

Niewykluczone, że to właśnie “Prehistoric Kingdom” będzie grą, która zdobędzie uznanie fanów dinozaurów na całym świecie. Czas pokaże. 

Facebook Comments