Dominion

“Jurassic World: Dominion” zmienia datę premiery

“Jurassic World: Dominion” miało wyjść latem 2021 roku. Niestety stało się to, czego fandom najbardziej się obawiał, a mianowicie film zalicza znaczną obsuwę. “Jurassic World: Dominion” trafi do kin dopiero latem 2022 roku. Przyczyna to naturalnie pandemia CoVid-19. 

Informacja odnośnie zmiany daty premiery wypłynęła od samego Colina Trevorrowa za pośrednictwem Twittera. Reżyser zapewnia, że wszystko idzie w dobrym kierunku, jednakowoż najważniejsze jest zdrowie wszystkich. Na osłodę, Trevorrow podzielił się też pierwszym, oficjalnym plakatem, zwiastującym produkcję. Możecie go zobaczyć powyżej, a także w poście.

Przez ostatnie trzy miesiące, pracowałem z niesamowitą obsadą i załogą nad filmem, którym nie mogę się doczekać by się podzielić ze światem. Nawet pomimo tego, że przyjdzie nam na to poczekać nieco dłużej, będzie to warte. Pozostańmy zdrowi i dbajmy o siebie nawzajem do tego czasu.

Jak sami widzicie, nowa data premiery to 10 czerwca 2022 rok. “Jurassic World: Dominion” był jednym z pierwszych filmów, który podniósł się pandemii koronawirusa. W marcu tego roku, produkcja została zamknięta na nieokreślony czas, by niedługo po tym, powrócić do działania. Już wtedy sugerowano, iż film zaliczy spóźnienie, jednak podjęte na planie środki ochrony, nie wskazywały by takie coś miało się stać. Universal Pictures zapewniało wszelkie środki ochrony, mające na celu ochronę zarówno obsady i załogi pracującej nad filmem. Najwyraźniej ostatnie wydarzenia związane z pandemią, ostatecznie przesądziły los i produkcja zostaje wstrzymana.

Jeff Goldblum o możliwych zmianach w scenariuszu “Jurassic World: Dominion”

Pozostaje nam jedynie czekać cierpliwie na premierę. Na osłodę, możecie obejrzeć “Jurassic World: Camp Cretaceous”, które jest dostępne właśnie za pośrednictwem Netflix. Recenzję naszą możecie przeczytać tutaj.

“Jurassic World: Dominion” miał pierwotnie trafić do kin 11 czerwca 2021 roku. Za reżyserię odpowiada Colin Trevorrow. W filmie wystąpią m.in. Bryce Dallas HowardChris Pratt, Sam Neill, Jeff Goldblum, Laura Dern i inni.


Źródło: Variety

Facebook Comments