dominion

Nowe fotki z planu “Jurassic World: Dominion” – SPOJLERY!

Do sieci trafiły nowe fotografie z planu “Jurassic World: Dominion”. Co jest bardziej jednak istotne, mogą one zdradzać potencjalny, wielki spoiler dla serii.

Zatem jeśli należysz do tych ludzi, którzy preferują niespodzianki, to możesz przestać czytać w tym miejscu i zamknąć ten artykuł. Jeśli jednak jesteś ciekawy to zapraszam do dalszej lektury. 

“Jurassic World: Camp Cretaceous” ma potwierdzony II sezon i… trailer.

Jedną z pierwotnych spekulacji wśród fanów, było to czy bohaterowie z pierwszego filmu w ogóle skrzyżują swoje drogi z gwiazdami “Jurassic World”. Poniżej zaprezentowane fotografie wydaję się jednak dementować powyższe sugestie, wyraźnie pokazując interakcję między obiema ekipami. Jednak to nie jest ten spoiler, o którym mowa w tytule artykułu.

Spoiler dotyczy jedne z interakcji między bohaterami. Jest ona nadzwyczaj interesująca, albowiem prezentuje postać Alana Granta (w tej roli Sam Neill), który obejmuje, a potem całuję … Ellie Sattler (Laura Dern). 

Nie jest tajemnicą, iż dwójkę bohaterów łączył nieokreślony, choć zażyły rodzaj więzi zaprezentowany przy okazji pierwszego filmu. Występ pary przy okazji “Jurassic Park 3” sugerował jednak, iż para rozeszła się w zgodzie, zaś Sattler rozpoczęła nowe życie z niejakim Markiem Degglerem, zostając przy przyjaźni z Grantem. Wygląda jednak na to, że parze udało się zejść na nowo, tym razem z wyraźnie zarysowaną relacją, którą możemy oglądać na zdjęciach. 

Kliknij, aby powiększyć:

Cóż, najwyraźniej Colin Trevorrow celuje mocno w fan service w nowej odsłonie serii, albowiem fani od dawna kibicowali dwójce bohaterów, by tym się udało. Wygląda na to, że w “Jurassic World: Dominion” zostanie ten wątek domknięty. 

“Jurassic World: Dominion” zmienia datę premiery

Więcej fotografii znajdziecie na Jurassic Vault.

“Jurassic World: Dominion” miał pierwotnie trafić do kin 11 czerwca 2021 roku, jednak data uległa zmianie na 10 czerwca 2022 przez epidemię CoVid-19. Za reżyserię odpowiada Colin Trevorrow. W filmie wystąpią m.in. Bryce Dallas HowardChris Pratt, Sam Neill, Jeff Goldblum, Laura Derni inni.


Źródło: Jurassic World 3 Net

Facebook Comments