camp cretaceous

Nowy trailer sezonu II “Jurassic World: Camp Createcous”

Dziś do sieci, zupełnie niespodziewanie, trafił trailer drugiego sezonu “Jurassic World: Camp Cretaceous” za pośrednictwem Youtube. Znamy także datę premiery!

Jurassic World: Camp Creataceous” zyskał bardzo zróżnicowane opinie wśród fanów serii. Od najbardziej krytycznych, które można było znaleźć także na naszej grupie, aż po te, pełne zalet. Naszą recenzję można przeczytać tutaj. Nie mniej jednak, popularność serialu i zarazem samej marki, zaowocowała krótko po premierze pierwszego sezonu, trailerem dla drugiego. Dziś otrzymaliśmy kolejny zwiastun, który możecie zobaczyć poniżej:

Czego można się z niego dowiedzieć? Ano przede wszystkim tego, że w odróżnieniu od pierwszego sezonu, głównym antagonistą wydaje się być wreszcie tyranozaur. Ponadto widzimy, że czasu antenowego poświęcono także innym dinozaurom, które nie miały okazji za bardzo zabłysnąć na ekranie naszych monitorów i TV. Fabuła zapewne będzie przypominać nieco bardziej “The Lost World: Jurassic Park” ze względu na osadzenie akcji na wyspie, gdzie nie ma już żadnych zabezpieczeń.

Sam Neill potwierdził obecność gigantycznego teropoda w “Jurassic World: Dominion”

Najważniejszym jednak jest fakt, że podano datę premiery. Drugi sezon “Jurassic World: Camp Cretaceous” zadebiutuje już 22 stycznia 2021 roku na platformie streamingowej Netflix. 

Co sądzicie o zwiastunie? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach na Facebooku.


Źródło: Youtube

Facebook Comments