Jurassic World Evolution

“Jurassic World Evolution” za darmo na Epic Games Store przez 24 godziny

Kultowa gra “Jurassic World Evolution” jest dostępna za darmo przez następne 24 godziny na platformie Epic Games Store.

Bezpośredni konkurent dla platformy Steama, czyli Epic Games Store kończy rok z przytupem. W ciągu ostatnich dwóch tygodni, codziennie mogliśmy otrzymać jedną darmową grę. Wraz z zakończeniem bieżącego roku, finałowa gra w rozdaniu to “Jurassic World Evolution”, bezpośredni spadkobierca kultowego “Jurassic Park: Operation Genesis”.

W-Dragon zapowiedział pierwszą, licencjonowaną statuetkę z serii “Jurassic Park”

W grze wcielamy sie w zarządcę parku, który przy pomocy odrobiny zmysłu strategiczno-ekonomicznego i niezwykłym cudom inżynierii genetycznej, tworzy jedyny w swoim rodzaju park rozrywki, w którym główną atrakcją będą dinozaury. Będziemy tworzyć zagrody, budować atrakcje, dbać o reputację, a przede wszystkim sprawować bezpieczeństwo, by dinozaury nie wydostały się na wolność i nie zeżarły niewinnych zwiedzających. Do gry powstało już kilka dodatków, wprowadzających m.in. dodatkowe historie osadzone w świecie Jurassic Park, a także powrót do klasycznego “Jurassic Park”.

Gra jest autorstwa studia Frontier Developments, mającego na swoim koncie choćby taką grę jak “Planet Coaster”

By otrzymać swoją darmową kopię gry, wystarczy pobrać launcher platformy z sieci i w zakładce sklep znaleźć grę “Jurassic World Evolution” i dodać ją do swojej biblioteki. Gra zostaje przypisana do naszego konta na zawsze. 

Wraz z ten newsem, kończymy ten rok życząc Wam Wszystkiego Pomyślnego w nadchodzącym 2021 roku i żeby ten był, zwłaszcza pod względem rzeczy związanych z naszą ukochaną sagą, jeszcze lepszy. Wszystkiego najlepszego.


Źródło: Gram.pl

Facebook Comments