amber collection

Wyciek kolejnej figurki z serii “Jurassic Park: Amber Collection” od Mattel

Do sieci wyciekły zdjęcia figurki z serii Amber Collection, skupiającej modele dinozaurów z “Jurassic Park”, produkcji firmy Mattel.

Wyciek dotyczy figurki Pteranodona. Pojawiła się ona w sieci m.in. w serwisie CollectJurassic na Instagramie, skupiającym się na zabawkach inspirowanych serią “Jurassic Park” właśnie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Collect Jurassic (@collectjurassic)

Jak widać, model jest inspirowany inkarnacją znaną z filmu “Jurassic Park 3”. Widać tu typowe umaszczenie jakim charakteryzowały się gady latające, które zaatakowały Alana Granta wraz z rodziną Kirbych w ptaszarni na Isla Sorna. Wygląda to naprawdę zacnie, zwłaszcza, że mówimy o zabawce, która jest poniekąd przeznaczona dla młodszego pokolenia. 

Nanmu zapowiedziało nowe figurki inspirowane “Jurassic Park”

Stockowa fotografia zaprezentowana na łamach CollectJurassic to jednak nie jedyne fotki tego modelu, albowiem w sieci pojawiły się tzw. real fotos, które prezentujemy dla Was poniżej.

Kliknij, aby powiększyć:

*Za fotografie dziękujemy Marcinowi Ka. 

Jak widać seria się rozwija dość prężnie. Jest to ekwiwalent figurek z serii Marvel Legends od firmy Hasbo i nie lada gratka dla fanów serii. Co jest bardziej interesujące, Pteranodon to nie jedyny model przewidziany na ten rok. W planach rzekomo ma być jeszcze np. Stygimoloch oraz figurka Ellie Sattler. 

Nie jest również znana data premiery ani cena, aczkolwiek, porównując do pozostałych modeli z serii, można śmiało założyć, że koszt będzie w granicach $24,99.

W momencie jak się dowiemy więcej informacji, niezwłocznie poinformujemy Was o tym tu lub na łamach fanpage’a Jurassic Park Polska


Źródło: Instagram Collect Jurassic

Facebook Comments