Amber Collection

“Jurassic Park: Amber Collection” wzbogacone o kolejne figurki

Firma Mattel właśnie zaanonsowała, że seria figurek pod szyldem Amber Collection, zostanie wzbogacona o kolejne figurki.

Jakiś czas temu, informowaliśmy, iż do sieci wyciekły zdjęcia Pteranodona, który zasili kolekcję Amber. Owa kolekcja skupia postacie ze świata “Jurassic Park” i jest dedykowana bardziej pod dorosłego kolekcjonera, niżeli dzieci. Jest to ekwiwalent Hasbrowskiego Marvel Legends, gdzie każda figurka ma zwiększony zakres ruchu i uwzględnia fantastyczne akcesoria.

Wyciek kolejnej figurki z serii “Jurassic Park: Amber Collection” od Mattel

Wraz z dzisiejszym dniem, Mattel zapowiedziało kolejne figurki w serii. Ich sylwetki można zobaczyć na promocyjnych fotografiach poniżej.

Kliknij, aby powiększyć:

Jak sami widzicie, dostaniemy tu postacie, jakich wcześniej byśmy się nie spodziewali jak np. Ray Arnold, który po raz pierwszy dostanie swój, plastikowy odpowiednik. Ponadto szereg zasili cała obsada filmu, a także dwa, nowe dinozaury, gdzie jeden to młody tyranozaur, zaś drugi to dimorfodon.

Za granicą figurki chodzą po $24,99 i niestety nie są dostępne w naszym kraju. Można by zatem zacząć rozmowy w lokalnymi dostawcami gadżetów o próby sprowadzenia? Wszak mamy kilka sklepów na terenie kraju, które być może mogą sprowadzić takie cuda.

“Jurassic World: Camp Cretaceous – Sezon II” – spoilerowa recenzja

Jeśli jednak to się nie uda, zawsze zostaje uśmiechnięcie się do firm sprowadzających takie rzeczy za odpowiednią opłatą. W większości wypadków pozwala to na uniknięcie VAT’u. Jedną z takich firm jest Amerykanos, który korzysta z systemu PlusExpress. Jak działa PlusExpress? Odsyłam do zaprzyjaźnionej strony Maniacy Figurek. Oczywiście, dalej można rozmawiać ze wspomnianą firmą, która wykona całą procedurę za nas.

Ja, kupując figurki z tej serii, płaciłem coś w granicach 160-180 PLN od sztuki. Na tą chwilę raczej niewielkie szanse by to się zmieniło, ale kto wie?

Warto dodać także, że wśród figurek, które widzimy powyżej to nadal nie wszystko. Nie tak dawno temu, było wspomniane, że również Stygimoloch pojawi się wśród dinozaurów w tej serii. Niestety, dokładna data premiery nie jest znana, aczklowiek na pewno w tym roku.

W miarę jak będą pojawiać się nowe szczegóły dotyczące serii, będziemy Was na bieżąco informować o tym.


Źródło: Facebook CollectJurassic

Facebook Comments