nanmu

Nowy Tyrannosaurus rex od Nanmu zapowiedziany!

Nanmu, które specjalizuje się w figurkach opartych na serii “Jurassic Park”, właśnie zapowiedziało oficjalnie nowego tyranozaura.

Na tą chwilę, jest to już drugi tyranozaur w linii chińczyków. Najnowszy model będzie oparty o samca znanego z filmu “The Lost World: Jurassic Park”. Zwierz wygląda jakby przyglądał się czemuś leżącemu na ziemi… lub zaglądał komuś przez okno w samochodzie 😉 . Zapewne już wiecie o co chodzi. Nasz pocieszny gad wydaje się być wymodelowany tak, by wiernie odwzorować scenę na chwilę przed śmiercią Eddie’go Carra. Zapraszamy do obejrzenia galerii prosto z oficjalnego instagrama Nanmu:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Nanmustudio (@nanmustudio)

Gra planszowa “Dinosaur Island” dostanie polską edycję

Wraz z modelem tyranozaura, będzie można prawdopodobnie dokupić oddzielnie bazę, w skład której będzie wchodzić mini figurka. Jest to dość istotna zmiana w stosunku do poprzednich serii, gdzie figurka i baza przychodziły wraz z modelem. Tym razem jednak wydaje się, że Nanmu chce nieco więcej zarobić na fanach. To nie jedyna zmiana. W poprzednich odsłonach modeli, figurki które były dołączane do zestawów, odwzorowywały postacie, które znamy i kochamy z serii “Jurassic Park”. Tym razem jednak tak nie jest. Najnowsza miniatura jest nazywana hołdem dla klasycznych gier wideo i wydaje się być odwzorowaniem Hannah Dundee z popularnej gry komputerowej oraz animowanego serialu pt. “Cadillacs and Dinosaurs”. Trochę szkoda, że Nanmu się wyczerpało z pomysłów, albowiem uniwersum serii “Jurassic Park” oferuje szeroką gamę bohaterów, którzy nie doczekali się swoich podobizn. Ray Arnold? Sarah Harding? Wspomniany Eddie Carr, który by tu pasował jak ulał?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Nanmustudio (@nanmustudio)

Książka “Jurassic Park: The Ultimate Visual History” oficjalnie w tym roku

 

Na tą chwilę wiadomo jedynie tyle, że Tyrannosaurus rex, którego nazwa to “The Once and Future King”, trafi do sprzedaży w drugim kwartale roku 2021. Będzie on dostępny zapewne za pośrednictwem chińskich serwisów aukcyjnych, eBay czy stron o tematyce dinozaurowej, takich jak Everything DinosaurZanim jednak model zostanie ostatecznie wypuszczony, dostaniemy prawdopodobnie zapowiedzi wariantów kolorystycznych. Liczę po cichu na wariant z “Jurassic Park 3” oprócz standardowego Bucka z “The Lost World: Jurassic Park”. A Wy?

Dajcie znać w komentarzu na naszym Facebooku co sądzicie o tej zapowiedzi.


Źródło: Instagram Nanmu Studio

Facebook Comments