Instinction

Gra “Instinction” zapowiedziana

“Instinction” to najnowsza gra traktująca o dinozaurach.

Podczas gdy świat czeka aż firma Capcom przypomni sobie o “Dino Crisis”, niezależne studio Hashbane nie zamierza spoczywać na laurach i przygotowywuje grę, która ma czerpać ze wspomnianego horroru w reżyserii Shinji Mikami’ego. Co prawda “Instinction”, bo taki nosił tytuł wspomniana gra, nie będzie grą ze statycznym rzutem kamery, osadzonym w trójwymiarowym środowisku, a FPS’em, to autorzy zapewniają, że nie raz przyjdzie nam się przestraszyć.

Nowy Tyrannosaurus rex od Nanmu zapowiedziany!

Studio podzieliło się bardzo wczesnymi filmami i grafikami przedstawiającymi powolny rozwój produkcji.

Kliknij, aby powiększyć: 

Tytuł jest budowany na silniku Unreal 4.0. Według doniesień, gra ma obsługiwać technologię Ray Tracing wraz NVidia DLSS 2.0. . Autorzy twierdzą iż, na odpowiednio mocnym sprzęcie, tytuł ma osiągać wyniki 120 klatek na sekundę.

Książka “Jurassic Park: The Ultimate Visual History” oficjalnie w tym roku

W założeniu, gra ma być osadzona w półotwartym świecie, który zwiedzimy w towarzystwie innych graczy. Do starć z dinozaurami będzie mogło stanąć do trzech maksymalnie graczy. Oprócz eksterminacji prehistorycznej fauny, będziemy także rozwiązywać zagadki środowiskowe. Do naszej dyspozycji ma być oddany pokaźny arsenał broni. Wiele serwisów wskazuje wspomniane “Dino Crisis” jako inspirację dla wyżej wymienionego tytułu, gra przypomina jednak bardziej unowocześnioną wersję “Turoka”. Co ostatecznie wyjdzie z tego, czas pokaże.

Zapraszamy do obejrzenia filmów przedstawiających szkielet rozgrywki:

Ostatnio wiele gier o dinozaurach zostało zapowiedziane. “Instinction” to nie jedyny tytuł, który jest w fazie produkcji. Mamy po drodze także “Deathground” (o którym pisaliśmy tu), a takżę grę pt. “Goner”. Wszystkie tytuły są póki co w fazie bardzo wczesnej produkcji.

Instinction” ma mieć premierę w III kwartale 2022 roku i trafi na komputery osobiste, Playstation 4 oraz 5, a także na konsolę XBOX One oraz Series X/S.


Źrodło: PurePC

 

Facebook Comments