the genesis archives

Strona “The Genesis Archives” jest już dostępna

Największa strona poświęcona kultowej grze “Jurassic Park: Operation Genesis” o nazwie “The Genesis Archives” właśnie wystartowała w sieci.

Po długim, jak się okazuje, okresie oczekiwania, strona “The Genesis Archives” jest już dostępna w internecie, ku uciesze fanów “Jurassic Park: Operation Genesis”. JPOG zadebiutował w marcu 2003 i pomimo, iż gra zbliża się powoli do swojego 20-lecia na rynku, to nadal ma ogromne grono fanów, którzy chętnie przekładają klasyka nad wydane stosunkowo niedawno “Jurassic World: Evolution”.

Gra “Instinction” zapowiedziana

Autorem jest niejaki użytkownik, kryjący się pod nickiem @Lucca2951. Twórca podzielił się informacją za pośrednictwem serwisu Twitter:

Tak się przedstawia informacja dotycząca zawartości strony:
The Genesis Archives jest nieoficjalną, fanowską encyklopedią poświęconą grze “Jurassic Park: Operation Genesis” wydanej w 2003 roku.
Celem działania strony jest trzymanie większości, jak nie kompletu, informacji dotyczących wyżej wymienionej gry od momentu powstania. Uwzględnione zostają różne wersje gry, wyciętą zawartość, notatki deweloperów i inne tego typu rzeczy.
Mamy nadzieję, że archiwa w takim wydaniu, pomogą na unieśmiertelnienie tego, wspaniałego tytułu i jego dziedzictwa. Planujemy dodawać jeszcze więcej materiałów tak, by strona była najkompletniejsza,  na tyle na ile będzie to możliwe.
To jest niesamowite, że pomimo tylu lat, “Jurassic Park: Operation Genesis” jest nadal na ustach fanów z całego świata. Jest to niezwykła niespodzianka i zachęcam każdego do przejrzenia zawartości projektu. Ja tymczasem zabieram się za lekturę. Stronę znajdziecie pod tym linkiem.
Zapraszamy Was do naszego działu Gry, w którym znajdziecie krótki opis “Jurassic Park: Operation Genesis”.

Źródło: Jurassic Outpost

 

Facebook Comments