baryonyx

Nanmu zapowiedziało kolejną figurkę nawiązującą do “Jurassic World”

Chińska firma Nanmu zapowiedziała kolejnego dinozaura, który już niebawem zasili serię inspirowaną “Jurassic World”.

Co ciekawe, ów dinozaur niezwykle rzadko pojawiał się w jakiejkolwiek serii figurek o dinozaurach w ogóle. Mowa tu o Barionyksie, rybożernym drapieżniku z okresu wczesnej kredy, który zamieszkiwał teren dzisiejszej Europy. W dniu dzisiejszym, chińczycy zapowiedzieli wreszcie figurkę tego gada. Prototyp możecie zobaczyć poniżej:

Jak zwykle w przypadku figurek Nanmu, model przyjdzie do nas w przynajmniej dwóch wariantach kolorystycznych. Powyższy prototyp nie stanowi ostatecznego wyglądu dinozaura. Gad będzie miał indywidualną pozę, podobnie jak wszystkie inne dinozaury od tej firmy. Premiera jest przewidziana na III kwartał 2021 roku. Statuetka będzie dostępna za pośrednictwem chińskich serwisów aukcyjnych, eBay oraz prawdopodobnie strony Everything Dinosaur. Cena nie jest znana na tę chwilę.

Pierwsze zdjęcie najnowszego dinozaura z Amber Collection trafiło do sieci

Przy okazji dzisiejszego newsa, warto zaznaczyć, iż do sprzedaży trafił inny produkt Nanmu. Mowa tu o gatunku Vastatosaurus rex czyli fikcyjnym potomku rodziny tyranozaurów, którego mogliśmy oglądać przy okazji filmu “King Kong” Petera Jacksona z 2005 roku. Podobnie jak wspomniany Baryonyx, V. rex jest dostępny w 3 wariantach kolorystycznych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Nanmustudio (@nanmustudio)

Figurka lada dzień będzie dostępna za pośrednictwem chińskich serwisów aukcyjnych oraz eBay.


Źródło: Grupa Jurassic Park Polska

Facebook Comments