monopoly

Monopoly: Jurassic Park zapowiedziane

Monopoly: Jurassic Park już wkrótce trafi na półki sklepowe.

Któż z nas nie zna rodzinnej gry Monopoly? Jedni ją kochają, inni nienawidzą, ale wszyscy są zgodni, że ta gra lubi rujnować przyjaźnie. Chociaż Monopoly jest uznawane za brzydkie kaczątko wśród fanów gier bez prądu, tak seria rozwija się dość prężnie. Powstają kolejne interesujące odmiany, nawiązujące do flagowych marek jak choćby Avengers czy Fortnite. I właśnie niebawem, firma Hasbro wypuści na rynek tytułową grę osadzoną w realiach naszej ulubionej marki.

Nanmu zapowiedziało kolejną figurkę nawiązującą do “Jurassic World”

Póki co, jedynie fotografia box-artu została zaprezentowana i nic więcej nie wiadomo. Nie mniej jednak, sam wygląd pudełka wygląda niesamowicie.

Kliknij, aby powiększyć:

monopoly

Warto przy tym zaznaczyć, że Monopoly na swoim koncie ma już jeden tytuł osadzony w realiach Jurassic World.  Obecnie jednak osiąga on astronomiczne kwoty na serwisach aukcyjnych, przez co tylko najbardziej zamożni mogą sobie pozwolić na postawienie tej gry w swojej kolekcji. Warto jednak śledzić serwisy aukcyjne, albowiem okazjonalnie można trafić ten tytuł w niższej cenie.

W kwestii Monopoly: Jurassic Park, poza grafiką, nie powiedziano nic. Nie znamy ani ceny, ani daty premiery, ani zawartości pudełka. Warto jednak zaznaczyć, iż prawdopodobnie produkt będzie miał jakąś funkcję dźwiękową. Jeśli przyjrzymy się pudełku to jest na nim wyraźnie zaznaczony punkt z dopiskiem Try Me! . Nie wykluczone, że do całej gry zostanie dołączony jakiś elektroniczny gadżet.

W momencie jak tylko się dowiemy czegoś więcej na temat produktu, to nie omieszkamy Was poinformować na łamach naszego Facebooka.


Źródło: Collect Jurassic – Oficjalny Fanpage na Facebooku

Facebook Comments