Mattel

Jurassic World: Legacy Collection – Tyrannosaurus Rex Escape Pack dostępny w pre-orderze

Jurassic World Legacy Collection Tyrannosaurus Rex Escape Pack to najnowszy zestaw od Mattel na licencji “Jurassic Park”, który każdy fan będzie chciał mieć.

Najnowsza zapowiedź Mattel ma na celu odzwierciedlenie tej kultowej sceny, jaką znamy z pierwszego filmu. Mowa tu o ataku tyranozaura na Fordy Explorery. Właśnie taki zestaw, pod nazwą  Jurassic World: Legacy Collection – Tyrannosaurus Rex Escape Pack pojawił się w pre-orderze w serwisie Smythstoys.com. Z reguły nie piszemy tutaj o mainstreamowej serii zabawek od Mattel, albowiem ich wykonanie pozostawia wiele do życzenia. Ponadto ich ogrom sprawia, że jedna osoba by nie wyrobiła z napisaniem newsa dla każdej z nich. Tu jednak robimy wyjątek, albowiem zestaw wygląda naprawdę interesująco.

W-Dragon zapowiada kolejną statuetkę na licencji “Jurassic World”

Do naszej dyspozycji zostanie oddana nam dobrze znana figurka tyranozaura. Ale to nie wszystko. W zestawie znajdziemy również samochód Ford Explorer z barwami identycznymi jak na filmie, a także figurkę Tima Murphy’ego, który ma dodatkowe akcesorium w postaci gogli noktowizyjnych. Interesującym jest fakt, iż auto będzie posiadało wyciągany dach, co pozwoli na odtworzenie sceny ataku rexa na dzieciaki. Wydaje się, że artkulacja figurek zostanie zachowana na podstawowym poziomie. Wszak, te figurki są produkowane przede wszystkim dla młodszych fanów.

Zapraszamy do naszej galerii, gdzie możecie zobaczyć jak się prezentuje zestaw.

Kliknij, aby powiększyć:

*Za dodatkowe fotografie dziękujemy Kacprowi G. 

Zestaw wyceniono na £39,99, zaś premierę wyznaczono na okolicę czerwca. I chociaż jest to już kolejny tyranozaur w kolekcji Mattel, tak tego zestawu raczej nie odmówi sobie żaden fan.


Źródło: SmythsToys.Com

Facebook Comments