W-Dragon

W-Dragon zapowiada kolejną statuetkę na licencji “Jurassic World”

Chińska firma W-Dragon właśnie zapowiedziała nową statuetkę inspirowaną dinozaurem z filmu “Jurassic World: Fallen Kingdom”.

W-Dragon to chiński producent modeli dinozaurów, który do niedawna wystawiał swoje produkty za pośrednictwem chińskich serwisów aukcyjnych. Okazuje się jednak, że firma dostała prawdopodobnie kontrakt z Universal, co upoważnia ich do tworzenia projektów na licencji. Chińscy rzemieślnicy mają już zapowiedzianą stauetkę tyranozaura. Pisaliśmy o tym tutaj.

Teraz okazuje się, że firma nie zamierza wydawać jedynie króla dinozaurów, ale także najnowszą hybrydę, jaką jest Indoraptor. Od razu można powiedzieć, że produkt będzie high-endowym produktem, dedykowanym kolekcjonerom.

Soundtracki z gier z serii “Dino Crisis” trafiły na platformę Steam

Zapraszamy do naszej galerii, by obejrzeć zdjęcia.

Kliknij, aby powiększyć:

Niestety, te zdjęcia co jedyne co udało nam się zdobyć. Nie podano żadnych danych odnośnie wymiarów, daty premiery, materiału z jakiego wykonano figurkę czy ceny. Należy jednak przyznać, że samo wykonanie robi wrażenie i stawia z miejsca figurkę obok takich producentów jak Prime 1 Studio czy Iron Studios. Oczywiście należy pamiętać, że są to jedynie zdjęcia prototypu, a produkt finalny może i pewno będzie się różnił od tego co widzimy na zdjęciach.

Jak tylko dowiemy się czegoś więcej, poinformujemy Was o tym na łamach naszego fanpage’a.


Źródło: Grupa Dinosaur Model Collectors na Facebooku

Facebook Comments