raya arnolda

Pierwsze fotografie figurki Raya Arnolda z Amber Collection trafiły do sieci

W sieci pojawiły się pierwsze fotografie typu real-foto figurki Raya Arnolda z serii “Jurassic Park: Amber Collection”.

Amber Collection to seria, która regularnie gości na łamach naszej strony. Bardzo chętnie dzielimy się informacjami dotyczącymi tej linii, albowiem jest ona dedykowana kolekcjonerom. Szkoda tylko, że nie jest tak popularna w Polsce.

Już jakiś czas temu pisaliśmy o zapowiedziach figurek spod tego szyldu. Wśród nich był Ray Arnold czyli główny technik Jurassic Park. Dziś do sieci trafiły zdjęcia figurki, które nie są fotografiami stockowymi. Dzięki temu możemy się dokładnie przyjrzeć temu, co dokładnie figurka ma do zaoferowania.

Kliknij, aby powiększyć:

Można by się kłócić czy prezentowany produkt faktycznie przypomina Samuela L. Jacksona w roli Raya Arnolda, ale w takiej skali nie wygląda to źle. Co jest niezwykle imponujące to fakt z jak dużym zapasem akcesoriów trafia do nas Ray. Do naszej dyspozycji zostaną oddane wymienne dłonie, odgryziona ręka, słuchawki oraz komputer. Wielka szkoda, że nie dorzucono papierosa, który jest przecież tak charakterystyczny dla tej postaci. Wykonanie jednak takiego własnoręcznie nie powinno stanowić wyzwania. Najbardziej interesującymi gadżetami wydaje się być odgryziona ręka oraz komputer. To pierwsze akcesorium wygląda naprawdę dobrze jak na tą skalę. Oczywiście można by się pokusić o większą ilość gore , ale ogólnie nie ma co narzekać. Komputer za to prezentuje znany z filmu HUD oraz wyspę Nublar. Zdecydowanie ludzie, którzy lubią fotografować figurki, znajdą tu dużo dobrego do przyszłych projektów. Zwłaszcza, że Ray Arnold to figurka, która pojawiła się do tej pory chyba tylko raz albo wcale.

Jurassic World: Legacy Collection – Tyrannosaurus Rex Escape Pack dostępny w pre-orderze

Sam nasz bohater w tej skali, wygląda jak powinien wyglądać. Trafia do nas w naukowym kitlu z logotypem parku, koszuli z krawatem i brązowych spodniach. Do tego ma okulary. Całość jest zamknięta w typowym dla serii pudełku. Będzie zdecydowanie miło gościć nam go na półce w przyszłości.

Cena na tą chwilę nie jest jeszcze znana, aczkolwiek należy zakładać, że figurka będzie kosztować maksymalnie $30. Data premiery na razie nie jest znana, ale zakładamy, iż będą to okolice czerwca. Na pewno nie omieszkamy Was o tym poinformować na łamach naszego fanpage’a.


Źródło: Collect Jurassic – Oficjalny Fanpage na Facebooku

Facebook Comments