Jurassic World: Evolution 2

“Jurassic World: Evolution 2” oficjalnie zapowiedziane!

Dziś podczas targów Summer Game Fest 2021 oficjalnie zapowiedziano “Jurassic World: Evolution 2”.

Co więcej, oprócz samej zapowiedzi dostaliśmy pełnoprawny trailer! Możecie go zobaczyć poniżej:

I tak, potwierdziło się, że ekscentryczny Jeff Goldblum ponownie wcieli się w rolę matematyka Dr. Iana Malcolma. Ten zresztą jest narratorem całego trailera, dobitnie przekazując widzom, że standardowo daliśmy się ponieść naszej naturze przez co dinozaury nie są już jedynie na wyspie, ale i na całym świecie.

Trailer otwiera scena z dżipem, który obserwuje migrujące stado różnorakich roślinożerców. Wśród interesujących gatunków widzimy takie stworzenia jak Triceratops, Stegosaurus oraz… Amarangasaurus czyli coś nowego w świecie “Jurassic World: Evolution”. W chwilę później możemy podziwiać majestatycznego pteranodona, który szybko zaczyna szybować po okolice, mijając różnorakie budynki stworzone przez bliżej nieokreśloną firmę, słuchając przy tym nadal głosu Goldbluma. W tle widzimy m.in. zagrodę czy górującą nad krajobrazem ptaszarnię. Świadczy to, że na wejściu możemy otrzymać dostęp do gadów latających. Co jest niezwykle interesujące, teren nie przypomina w niczym tropikalną dżunglę. Bliżej mu raczej do tundry podbiegunowej z masą lasów iglastych. Wśród tych lasów widzimy też kolejny gatunek dinozaura jakim jest Brachiosaurus, Chwilę później obserwujemy scenę w której oddział ratunkowy pomaga choremu Nasutoceratopsowi, zaś teren przecina Coelphisis, który biegnie wprost do swojego pobratymca zaspokajającego pragnienie. I tu nagle całość przecina wejście na arenę dużego teropoda, którym prawdopodobnie jest T. rex. Otrzymujemy nowe, odświeżone logo, a zaraz po nim glimpse na … gady morskie. Tak! Frontier Developments w końcu wysłuchało błagań graczy i dostaniemy wreszcie do dyspozycji faunę prehistorycznych oceanów.

Pierwsze informacje trailerze “Jurassic World: Dominion” trafiły do sieci

W sieci pojawiła się także masa dodatkowych informacji. Z tego co nam wiadomo, “Jurassic World: Evolution 2” zaoferuje 4 tryby rozgrywki wśród których znajdzie się tryb Chaos Theory, który pozwoli nam się przenieść do kluczowych momentów w serii i zmienić bieg wydarzeń jaki znamy z filmów. Powróci także tryb Sandbox oraz Challenge. Do naszej dyspozycji zostanie oddane aż 75 gatunków dinozaurów. Powrócą także znane twarze, które znamy z filmów. Co jest niezwykle ekscytujące, podobno użyczą im głosów aktorzy, którzy się w te postacie wcielali. Ponadto, zgodnie z informacjami, będziemy mieli do dyspozycji przynajmniej kilka środowisk w których będziemy obserwować dinozaury. Prawdopodobnie nie zostaniemy już ograniczeni do wyspy, a teren operacji znacznie sie powiększy. Autorzy obiecują, że edytor parku zostanie maksymalnie ulepszony, co pozwoli nam stworzyć wymarzony park.

Zapraszamy do naszej galerii prezentującej screeny z gry. Wnioskując po wykonaniu, gra musi być już w wysokim stadium rozwoju.

Kliknij, aby powiększyć:

Oficjalna strona także już wystartowała, zaś gry możemy już dodać do wishlist.

I teraz najlepsza informacja. “Jurassic World: Evolution 2” będzie dostępne jeszcze w tym roku! Według informacji, tytuł trafi na Windows, Playstation 4 i 5 oraz XBOX’a. W dystrybucji pecetowej będzie dostępny za pośrednictwem serwisów Steam oraz Epic Games Store. Cena nie jest jeszcze znana. Pozostaje nam tylko czekać!

 

 

Facebook Comments