brachiosaurus

Nanmu Brachiosaurus zapowiedziany

Firma Nanmu, specjalizująca się w figurkach dinozaurów, właśnie zapowiedziała nowy model. Tym razem będzie to Brachiosaurus.

Wszyscy, którzy siedzą w tematyce figurkowej i tematyce “Jurassic Park”, znają firmę Nanmu. Chiński producent wypuścił na rynek naście modeli dinozaurów, gdzie lwia część z nich wygląda jak wyjęta żywcem z ekranów kina.

Tym razem chińczycy pokusili się na drugiego zauropoda w swojej kolekcji. Będzie to gigantyczny brachiosaurus, pierwszy dinozaur jakiego zobaczyła ekipa pod wodzą Alana Granta. Majestatyczny gad przechadzał się po jednej z polan na Isla Nublar, obserwowany przez grupę ludzi. Teraz będziemy mogli odtworzyć tą scenę z pomocą modelu od Nanmu właśnie.

“Once and the Future King” T. rex od Nanmu w drugim wariancie kolorystycznym

Na tę chwilę, firma udostępniła prototyp, który póki nie ma żadnej dynamicznej pozy. Jest to ledwie zarys tego, co możemy otrzymać w przyszłości.

Kliknij, aby powiększyć:

Tak właśnie się prezentuje wstępny model. Nawet pomimo braku detali czy też dynamicznego pozowania, dinozaur prezentuje się naprawdę obłędnie. Niemal jak żywcem wyjęty z concept-artów z filmu.

Nie znamy daty premiery ani ceny za jaką będzie można nabyć tą figurkę do swojej kolekcji. Nie mniej jednak, jak tylko się dowiemy czegokolwiek, to nie omieszkamy się z Wami tym podzielić.

A jak Wam się podoba ten brachiosaurus? Dajcie nam znać koniecznie na naszym facebooku.


Źródło: Oficjalny fanpage Nanmu na Facebooku

Facebook Comments