jurassic world dominion

Prolog „Jurassic World Dominion” już we wtorek?

Zgodnie z informacją krążącą po sieci, prolog „Jurassic World Dominion” ma zostać wyemitowany na kanale NBC we wtorek 23 listopada.

Po wielku, długich miesiącach czekania dostaliśmy informację, iż prolog Jurassic World Dominion zostanie pokazany większemu gronu publiczności. Pierwotnie, PRAWDOPODOBNIE ta sama wersja prologu była emitowana przed filmem Szybcy i Wściekli 9 ekskluzywnie w kinach IMAX. Według otrzymanych informacji, prolog ma być wyemitowany około godziny 9 wieczorem po programie The Voice

Ci, którzy nie mieli okazji widzieć prologu, otwiera się on w okresie kredowym. Obserwujemy różne gatunki dinozaurów, w tym także gwiazdę serii tyranozaura oraz głównego antagonistę nowej części. Później zostajemy przeniesieni 65 milionów lat do przodu, do współczesności. Zobaczymy urywki z tego co JWD bedzie nam miał do zaoferowania. Pisalismy o tym szerzej tu. Jasne, nie jest to coś nowego. Zwiastun można było zobaczyć w kiepskiej jakości na Youtube, gdyż wielu ludzi poszło na Szybkich i Wściekłych 9 tylko po to, by zobaczyć prolog Dominion. Należy jednak się cieszyć, albowiem będzie to pierwszy raz, kiedy zwiastun trafi do szerszego grona odbiorców.

Jurassic World Evolution 2 – Recenzja

Niestety ciężko stwierdzić kiedy naprawdę otrzymamy coś nowego spod znaku Jurassic World. Plotki mówią o lutym 2022, ale czy to prawda? To się dopiero okaże. 

Jurassic World Dominion trafi do kin 10 czerwca 2022 roku.


Źródło: Jurassic Outpost

 

Facebook Comments Box