chris pratt

Co dalej z marką Jurassic World? Chris Pratt może mieć odpowiedź.

Czy marka Jurassic World pójdzie w zapomnienie wraz ze zwieńczeniem sagi?

Jurassic World Dominion równo za miesiąc trafi do kin na całym świecie wieńcząc całą historię, która była opowiadana od 1993 roku. Wielu fanów zadaje sobie pytanie co się stanie z marką wraz z zakończeniem opowieści.

Odpowiedź na to pytanie może mieć Chris Pratt:

Zapytany o przyszłość Jurassic World, odpowiedział następująco:

Gdy idziecie na pokaz fajerwerków, np. na 4 lipca albo sylwestra, zawsze jest wielki finał. Czekacie na niego, a później – BUM! Oto on. To finał! Myślę, że cały ten film jest takim właśnie finałem, do którego prowadziło 30 lat tworzenia. To szósty film z cyklu “Jurassic” i koniec całej serii. Naprawdę myślę, że to koniec, tak. Masz powrót klasycznych bohaterów – Sama Neilla, Laurę Dern, Jeffa Goldbluma plus obsadę Jurassic World. Nasze historię się przeplatają i prowadzą do finału.

Pamiętajmy jednak, że jest to subiektywna opinia aktora. Oczywiście Chris Pratt może i raczej ma rację, iż jest to finał serii budowanej przeszło 30 lat. Nie oznacza to jednak permanentnego końca marki. Pamiętajmy, że Jurassic World to nie byle jaka seria i ona nadal generuje ogromne dochody dla studia, więc te raczej nie będzie takie skore do zabicia kury znoszącej złote jaja. Idąc tym tokiem rozumowania, możemy założyć, że może studio pokusi się na format serialowy, tak bardzo popularny w ostatnich latach. Nadal są historie w tej serii do opowiedzenia, począwszy od historii powstania samego parku, przez huragan Clarissa uderzający w stanowisko B, kończąc na incydencie na wyspie Sorna, gdzie powstał m.in. spinozaur. 

Drugi zwiastun do „Jurassic World: Dominion” trafił do sieci.

Jeśli nawet nie otrzymamy żadnych, telewizyjnych przygód osadzonych w uniwersum Jurassic Park, to nadal pozostają inne gałęzie rozrywki jak choćby gry komputerowe czy literatura. O ile faktycznie bazowa historia serii może dobiegnąć końca wraz z Dominion, tak nie musi to oznaczać, iż seria faktycznie spocznie na zasłużonej emeryturze. 

Chris Pratt także wspomniał w wywiadzie, iż praca z aktorami z oryginalnego filmu była dla niego niesamowitym przeżyciem.

Jurassic World Dominion trafi do kin już 10 czerwca.


Źródło: Film.org

Facebook Comments Box