hammond collection

Triceratops z Hammond Collection zapowiedziany. ZOBACZ GALERIĘ!

Pojawiły się nowe fotografie figurki Triceratopsa z serii Hammond Collection.

Hammond Collection, o czym już pisałem, to spadkobierca nieistniejącej już serii zabawek Amber Collection, którą stworzyła firma Mattel. Hammond Collection ma być dostosowany skalą do wszystkich innych figurek z Jurassic Park i Jurassic World jakie producent zabawek wypuszcza. W odróżnieniu od klasycznych zabawek z Jurassic Park, Hammond Collection cechuje dużo lepsza jakość wykonania i lepsza artykulacja.

Wraz z dzisiejszym dniem pojawił się nowy odcinek Behind the Gates czyli comiesięcznego wideo w którym m.in. założyciele Jurassic Outpost czyli największej obecnie strony newsowej poświęconej Jurassic Park, opowiadają o zapowiedziach produktów od Mattel, które są dedykowane fanom serii. Dzisiejszy epizod jest poświęcony właśnie Hammond Collection i możecie go zobaczyć poniżej:

Wśród nowo zapowiedzianych figurek znalazł się triceratops właśnie. I tak, pisaliśmy już na łamach naszego fanpage’a, że w istocie ten dinozaur jest zapowiedziany, ale nie mieliśmy za dużo informacji na jego temat. Dziś już mogę powiedzieć, iż wiemy o tej figurce znacznie więcej. Zapraszamy do naszej galerii poświęconej figurce, gdzie możecie podziwiać najpopularniejszego roślinożercę w całej okazałości.

W odróżnieniu od większości triceratopsów jakie otrzymywaliśmy do tej pory, ten ma znacznie bogatszy zakres ruchu. Znajdziemy tu wreszcie ruchome elementy w stawach zwierzęcia. Dinozaur będzie mógł także ruszać głową i ogonem w kilku miejscach, a jedno zdjęcie pokazuje całkiem niezłą pozę leżącą, która może przywodzić na myśl ikoniczną scenę z pierwszego filmu. Całość oczywiście będzie zapakowana w ekskluzywne pudełko z małym okienkiem. Dinozaur jest z kategorii średnich figurek. 

Hammond Collection Tyrannosaurus rex zapowiedziany

Produkt jest na tą chwilę ekskluzywny dla sieci sklepów Target w USA, ale jest jedynie kwestią czasu zanim ten roślinożerca trafi na serwisy pokroju Amazon. Na starym kontynencie będziecie go mogli zapewne nabyć od brytyjskiego sklepu Toyopolis. Sugerowana cena detaliczna to $19,99. 

Pozostałe zapowiedziane figurki to Ceratosaurus i Alan Grant. Widzieliśmy już także kilka fotek nadchodzącego szybkimi susami galimima. Jest też także gwiazda jaką jest niewątpliwie Tyrannosaurus rex na którego można już składać pre-order i do którego odnośnik macie nieco wyżej. 

Premiera kolejnej fali figurek Hammond Collection jest przewidziana na czerwiec.


Źródło: Collect Jurassic

Facebook Comments Box