mattel creations

Mattel Creations zaprezentowało nową dioramkę kolekcjonerską.

Mattel Creations zaprezentowało nową dioramę kolekcjonerską o nazwie Chaos Theory Confirmed. 

Najnowsza edycja kolekcjonerska z serii Mattel Creations to, jak nazwa wskazuje, Dr. Ian Malcolm w swojej bardzo klasycznej pozie. Mianowicie zobaczymy Malcolma z odkrytym torsem, leżącego na niebieskim materiale z nogą w stelażu usztywniającym. W tle zobaczymy fragment laboratorium embrionów wraz z charakterystycznym szkieletem dinozaura wprasowanym w powierzchnię ściany. Sama figurka będzie mierzyć 3.75 cala i wpasuje się w całą, wydaną do tej pory serię od Mattel. 

 

Co jest niezwykle ekscytujące to forma w jakiej poczciwy matematyk zostanie nam zaserwowany. Nie od dziś wiadomo, że Mattel przy produktach premium stara się wyjść naprzeciw kolekcjonerom. Tak było w przypadku zestawu Ray Arnold’s Final Moments czy Dennis Nedry Embryo Can i tak samo jest w przypadku Chaos Theory Confirmed. Dostaniemy Iana Malcolma zamkniętego w prowizorycznej okładce książki o wdzięcznym tytule God Creates Dinosaurs. Wnikliwi fani bardzo szybko wyłapią analogię albowiem chodzi o książkę napisaną przez wyżej wymienionego matematyka. 

Wspomniana książka pojawiła się m.in. przy okazji filmu Jurassic World, gdzie jest widoczna w centrum kontrolnym. Ponadto Dr. Alan Grant wspomina o niej przy okazji rozmowy z Eric’em Kirby w opuszczonej cysternie. 

Opis prezentuje się następująco:

Inside this “book” is the true masterpiece of the Jurassic Park series —the shirtless author in all his splendor after surviving a T-Rex. The JURASSIC PARK Chaos Theory Dr. Ian Malcolm figure depicts one of the most memed scenes from our Jurassic memories.

Mattel oczywiście nie byłby sobą gdyby zestaw nie miał jakiegoś action-feature. Nie jest inaczej również tym razem. Mata, na której nasz zwolennik teorii chaosu prezentuje swój seksowny tors, jest naciskana. W momencie naciśnięcia guzika z mikrogłośnika posłuchamy jednej z ośmiu słynnych kwestii Iana Malcolma. Towarzyszyć będzie temu światełko z małych ledów, które będą otaczać scenerię. 

Triceratops z Hammond Collection zapowiedziany. ZOBACZ GALERIĘ!

Pozostaje oczywiście finalna kwestia czyli ile to będzie kosztować. Na oficjalnej stronie Mattel Creations jest napisane, iż zestaw został wyceniony na $25. Niestety nie ma informacji gdzie figurka będzie dostępna. Wiemy za to, że licznik na stronie odlicza czas do premiery figurki. Jedna z poprzednich figurek pojawiła się na Entertainment Earth. Jeśli sytuacja by się powtórzyła to na szczęście ta konkretna strona pozwala na wysyłkę do Polski. Trzeba mieć jednak na uwadze, iż dojdą koszta wysyłki oraz płatność VAT za import. Jakby tego było mało, prawdopodobnie strona, która to wystawi będzie cierpieć na przeciążenie i nakład prawdopodobnie błyskawicznie się wyczerpie. Trzeba być gotowym.

Zgodnie z tym co podaje strona, figurka pojawi się w sprzedaży w poniedziałek 23 maja. Będziemy Was informować, gdzie figurka będzie dostępna.


Źródło: Mattel Creations

Facebook Comments Box