Dominion Biosyn Expansion

Dominion Biosyn Expansion oficjalnie zapowiedziany.

Dodatek o nazwie Dominion Biosyn Expansion został oficjalnie zapowiedziany do Jurassic World Evolution 2.

To było oczywiście do przewidzenia, iż wraz z premierą Jurassic World Dominion, pojawi sie dodatek do Jurassic World Evolution 2. Pojawił się także pierwszy zwiastun, obszerny stream od deweloperów, a także kilka fotografii prezentujących nowe zwierzęta jakimi będziemy się opiekować. Zapraszamy do oglądania.

Trailer:

Stream:

Przyjrzyjmy się zatem temu co widzimy na trailerze. Przede wszystkim widzimy kompletnie nowy biom, który przypomina ten, który widzieliśmy na trailerach Jurassic World Dominion. W tle widać kopułę ośrodka Biosyn, wieżę, a także nowe wozy, którymi przyjdzie nam jeździć. Oczywiście głównym daniem pozostają nadal nowe gatunki dinozaurów, którymi przyjdzie nam się opiekować. 

Na pierwszym ogień możemy zobaczyć pyroraptora, który spaceruje w niewielkim stadzie. Bardzo mi się podobają obnażone zęby, które oczywiście są prawdopodobnie nierealistyczne w porównaniu do kopalnego odpowiednika. Cieszy jednak dodanie piór temu zwierzęciu. Kolejnym, którego mamy okazję przelotnie podziwiać jest druga gwiazda Jurassic World Dominion czyli therizinosaurus. Widzimy masywne łapy zakończone długimi szponami. Kamera nie pozwala nam podziwiać pełnego obrazu zwierzęcia, choć następny kadr pokazuje przelotnie jego łeb, gdzie w tle jeszcze oglądamy parę dreadnoughtusów. To kolejne wzbogacenie, które oferuje Dominion Biosyn Expansion. Później kadr przechodzi w krajobraz  na który spogląda giganotozaur. Przez tą krótką chwilę widzimy w tle kilka dimetrodonów, których nie będziemy mieli okazji (jeszcze) zobaczyć z bliska. Na sam koniec dostajemy oficjalne spojrzenie na Biosynowego giganotozaura, który ryczy. Całość zamyka informacja, iż dodatek pojawi się na wiodących platformach już 14 czerwca

Oprócz tego do sieci trafiło również kilka fotografii prezentujących zwierzęta jakich należy się spodziewać:

To nadal nie koniec informacji. Jak podaje oficjalna strona Jurassic World Evolution 2, należy się spodziewać również nowej kampanii wraz dodatkiem.

Jak piszą twórcy, całość będzie się odbywać na terenie doliny Biosyn. Przejmiemy kontrolę na główną bazą tejże firmy i będziemy współpracować z ikonicznymi postaciami dla serii Jurassic Park, wśród których znajdziemy takie osobistości jak Claire Dearing (voiced by Bryce Dallas Howard), Dr. Alan Grant (voiced by Sam Neill), Dr. Ellie Sattler (voiced by Laura Dern), and Lewis Dodgson (voiced by Campbell Scott).

Podobnie jak InGen, Biosyn również zdobywa swój materiał DNA z bursztynów. Będziemy wysyłać oddziały naukowców, którzy przyniosą nam drogocenne DNA, które później zamienimy na żywego dinozaura. W miarę jak będziemy osiągać postępy w kampanii, odkryjemy sporo nowinek, które ma Dominion Biosyn Expansion zaoferować. Poznamy tu między innymi system transportu podziemnego. Dinozaury mają być w nowym typie zagród, który będzie niewidzialny. Ponadto zobaczymy nowe pojazdy i nowe budynki, które również pojawią się w trybie sandbox. Warto tu wspomnieć, że opcja gry w tym trybie pozwoli nam wybrać pomiędzy normalnym, a wypłaszczonym terenem. W trybie normalnym, główna baza Biosyn będzie elementem kosmetycznym widzianym w tle, zaś w trybie spłaszczonym nie będzie jej w ogóle. Nowa mapa trafi także do trybu teorii chaosu, gdzie gra pozwoli nam obrać zupełnie nowy kierunek zabawy.

Mattel Creations zaprezentowało nową dioramkę kolekcjonerską.

To nie koniec informacji, albowiem Dominion Biosyn Expansion łączy się bezpośrednie z tzw. aktualizacją 3, który wprowadzi kilka zmian m.in. w transporcie zwierząt między zagrodami. W tym momencie, będziemy mogli przenosić dinozaury grupowo. Mają być one poszeregowane gatunkami. Co więcej, teraz dzięki systemowi transportu i ruchomych atrakcji, będzie można połączyć dwa oddzielone sektory parku za pomocą np. atrakcji żyrosfery. Jest to naprawdę dobre usprawnienie, zwłaszcza na mapach, gdzie ciężko buduje się sektory przeznaczone dla gości. Będzie można je spożytkować na teren dla dinozaurów. 

Wśród nowych rzeczy mają się pojawić także nowe kontrakty, a niektóre obecne mają być zupełnie przerobione. Twórcy obiecują również zniesienie limitu budynków dla trybu Sandbox, gdzie będziecie mogli mieć kilka budowli, które do tej pory były dostępne pojedyńczo na cały park. To nadal nie koniec informacji, ale więcej pojawi się w logu towarzyszącym patchowi, który pojawi się wraz z premierą dodatku.

Jurassic World Evolution 2 jest dostępne na platformach Windows PC, Microsoft Xbox oraz Sony Playstation.


Źródło: www.jurassicworldevolution2.com

Facebook Comments Box