Dominion Biosyn Expansion

Jurassic World Evolution – Dominion Biosyn Expansion trafiło do sprzedaży.

Dzisiejszego dnia, z okazji zeszłotygodniowej premiery filmu Jurassic World Dominion, trafił do sprzedaży dodatek do Jurassic World Evolution 2 pt. Dominion Biosyn Expansion. 

Wraz z premierą nowego dodatku Dominion Biosyn Expansion do sieci trafił również zwiastun mający na celu promocję DLC. Widzimy na nim m.in. przegląd wszystkich nowych zwierząt, nowe budowle czy przegląd skórek. To wszystko pod narracją Claire Dearing, której głosu użycza Bryce Dallas Howard. Zapraszamy do oglądania:

O nowym dodatku do Jurassic World Evolution 2 pisaliśmy już kilka dni temu, w związku z czym nie ma sensu powielać tego co już zostało powiedziane. 

Jurassic World Dominion – Recenzja

Jak podaje platforma Steam, oto co znajdziemy w Dominion Biosyn Expansion:

Największe z dotychczasowych DLC do gry Jurassic World Evolution 2 wprowadza nową, wciągającą kampanię inspirowaną wydarzeniami z filmu Jurassic World Dominion, podczas której będziesz współpracować z kultowymi postaciami takimi jak Claire Dearing (Bryce Dallas Howard), dr Alan Grant (Sam Neill) i dr Ellie Sattler (Laura Dern). Oprócz tego możesz napotkać zupełnie nowe prehistoryczne gatunki (w tym oczekiwane pierzaste gady), rozegrać nowy scenariusz teorii chaosu oparty na Jurassic World Dominion, poznać nowe mechanizmy rozgrywki i wypróbować inne nowości.

NOWA KAMPANIA JURASSIC WORLD: DOMINION

Daj się porwać emocjonującej kampanii, która uzupełnia fabułę Jurassic World Dominion. Zbuduj centrum badań Biosyn Genetics dzięki serii budynków inspirowanych filmem. Wysyłaj naukowców po zachowane w bursztynie DNA, syntetyzuj i inkubuj nowe, niesamowite dinozaury, a potem obserwuj ich różnorodne zachowania. Połącz siły z kultowymi postaciami z serii, by sprostać kolejnym wyzwaniom.

NOWA TEORIA CHAOSU JURASSIC WORLD DOMINION

Rozegraj nowy, wciągający scenariusz „co by było gdyby” inspirowany fantastycznymi wydarzeniami przedstawionymi w Jurassic World Dominion i zbuduj własną placówkę zajmującą się dinozaurami w górach Sierra Nevada – zupełnie nowym środowisku z sosnowymi lasami, ośnieżonymi wzgórzami i rozległymi równinami. Wykorzystaj nowe mechaniki, by szybko zaganiać stada dinozaurów, i chroń je z użyciem dodatkowych środków bezpieczeństwa.

NOWE ELEMENTY ROZGRYWKI

Prowadź wydobycie w kopalniach bursztynu, by pozyskać rzadkie genomy i odtworzyć opierzone prahistoryczne gatunki. Wznieś rozległy kompleks badawczy, którego budowa będzie mieć wiele etapów. Kontroluj dinozaury dzięki niewidzialnym ogrodzeniom i stwórz sieć połączeń hiperpętli Biosyn Genetics, by błyskawicznie transportować personel po placówce.

NOWE PREHISTORYCZNE GATUNKI I SKÓRKI 

Wprowadź do swojego parku cztery fantastyczne nowe gatunki prehistoryczne, w tym długo oczekiwane pierzaste dinozaury takie jak terizinozaur czy drapieżny pyroraptor. Zmień znane i lubiane zwierzęta dzięki sześciu świetnym skórkom i dwóm wariantom.

Nowe dinozaury:

  • Terizinozaur
  • Pyroraptor
  • Dimetrodon
  • Kecalkoatl
  • Dreadnoughtus (wariant)
  • Giganotozaur (wariant)

Skórki kosmetyczne:

  • Tyranozaur (z bliznami)
  • Tyranozaur (pierzasty)
  • Dilofozaur
  • Parazaurolof

Przyznacie, że trochę nowinek jest. Niestety wraz z ilością przychodzi cena. Dominion Biosyn Expansion kosztuje aż 71.99 PLN. Jest to jeden z najdroższych dodatków jakie do tej pory seria miała dostępne. Czy jest tego warty? Tego musicie dowiedzieć się sami.

Jurassic World Evolution 2 jest dostępne na konsolach Microsoft Xbox, Sony Playstation oraz na platformach Steam oraz Epic Games Store.


Źródło: JurassicWorldEvolution2.Com

Facebook Comments Box