Jurassic World Camp Cretaceous

Trailer finałowego sezonu Jurassic World Camp Cretaceous już w sieci.

Do sieci trafił zwiastun finałowego sezonu Jurassic World Camp Cretaceous. Oprócz tego otrzymaliśmy plakat promujący produkcję.

Przyszło nam czekać pięć sezonów na zwieńczenie historii dzieciaków z tytułowego Camp Cretaceous (pol. Obóz Kredowy). Do sieci właśnie trafił zwiastun promujący produkcję.

Zapraszam do oglądania:

Piąty sezon ma zwieńczyć przygody całkowicie, dlatego otwiera się migawkami z poprzednich sezonów. Widzimy jak bohaterowie ewoluowali, z jakimi zagrożeniami się mierzyli i jak stali się kimś więcej niż obcymi sobie ludźmi. Nowy sezon kontynuuje wątki poprzedniego. Będziemy oglądać przede wszystkim Kenji’ego, który odnalazł się z własnym ojcem. Z racji tego, iż zamierzenia starszego z rodziny państwa Kon są nieznane, przyjaźń między bohaterami zostanie wystawiona na próbę. Powróci kilka dinozaurów, w tym także znany i lubiany ankylozaur Bumpy (pol. Rózia). Zapowiada się dużo akcji.

Jurassic World Dominion – Recenzja

Magazyn Entertainment Weekly zaprezentował ekskluzywnie plakat promujący produkcję. Możecie go zobaczyć nad tym newsem. Ponadto mamy również dostęp do dwóch fotografii, a także do krótkiego klipu, który zdradza co nieco odnośnie tego, czego możemy się spodziewać po piątym sezonie. Lekkie spoilery.

Zapraszamy do obejrzenia także klipu z piątego sezonu:

Oczywiście wszystko w otoczce przygotowanej dla dzieciaków. Jak już pisałem dość sarkastycznie na naszym fanpage’u, na szczęście serial zmierza ku swojemu końcowi, gdyż ostatni sezon udowodnił, że przez brak pomysłów twórcy sięgają po coraz dziwniejsze rozwiązania. W nowym sezonie ma nie być inaczej i wygląda na to, że motywem przewodnim może być kontrola umysłu i używanie dinozaurów do prywatnych celów głównego antagonisty, którym najprawdopodobniej będzie właśnie ojciec Kenji’ego. Serial ma swoje momenty, ale wszyscy wiemy, że wszystko się dobrze skończy bo w końcu jest to serial dla dzieci.

Finałowy sezon Jurassic World Camp Cretaceous trafi 21 lipca na platformę Netflix


Źródło: Jurassic Outpost

Facebook Comments Box