jurassic world primal ops

Jurassic World Primal Ops już dostępne na Android oraz iOS.

Nowa gra pt. Jurassic World Primal Ops właśnie trafiła na urządzenia mobilne. 

Primal Ops to nowy rozdział w mobilnej rozgrywce w tematyce parku jurajskiego. Wcielimy się w niej w jednego z opiekunów zwierząt, który są wysyłani w teren by udaremnić kłusownictwo i ratować zwierzęta przez ludźmi. Pomogą nam w tym oczywiście sprzymierzone z nami dinozaury, które będziemy mogli wysyłać przeciwko złoczyńcom. Każde ze zwierząt ma unikatowy wachlarz ruchów, który sprawdzi się w walce z różnymi przeciwnikami. Rozgrywkę obserwujemy z rzutu izometrycznego. Gra jest całkowicie darmowa, choć jak przystało na gry mobilne, tytuł zawiera sporo mikropłatności, które ułatwiają znacznie grę.

Trailer finałowego sezonu Jurassic World Camp Cretaceous już w sieci.

Primal Ops to kolekcjonerska gra przygodowa, gdzie będziemy zbierać kolejne zwierzaki i usprawniać je by wykonywać kolejne, coraz trudniejsze misje. Za stworzenie odpowiada studio Behaviour Interactive, które jest odpowiedzialne m.in. za bardzo popularne Dead by Daylight, które trafiło na wszystkie wiodące konsole i urządzenia mobilne. Warto zapisać się do subskrypcji mailowej, gdyż dzięki temu możemy zgarnąć dodatkowe rzeczy, które nam pomogą w rozgrywce. 

Tytuł można było obserwować od jakiegoś czasu na łamach Youtube, dzięki takim twórcom jak choćby TheGamingBeaver

Jurassic World Primal Ops jest obecnie dostępne na platformach ze środowiskiem Apple oraz Android. Jest darmowe do pobrania.


Źródło: Jurassic World Primal Ops – Oficjalna strona

Facebook Comments Box