san diego comic con

Nowa figurka z Jurassic Park z okazji nadchodzącego San Diego Comic Con.

Mattel zapowiedział nową figurkę z Jurassic Park z okazji nadchodzącego San Diego Comic Con.

W sieci zawrzało, kiedy Mattel 2 dni temu opublikował na swoim Twitterze informację o nadchodzącej figurce z Jurassic Park. Figurce która będzie do nabycia podczas tegorocznej edycji San Diego Comic Con oraz na stronie Mattel Creations.

Nie jest to byle jaka figurka, albowiem po raz pierwszy od czasu kiedy Jurassic Park pojawił się na świecie, otrzymamy figurkę Donalda Gennaro. Gennaro to prawnik, który miał być nieszczęście na drodze tyranozaura podczas swojej wycieczki po parku. Co jest niezwykle ekscytujące to fakt, że tyranozaur również będzie częścią tego zestawu. Warto zaznaczyć, że nie będzie to kolejny repaint rexa, a model, który zasila obecnie szeregi serii Hammond Collection. Oznacza to, że będzie miał on znacznie zwiększony zakres ruchu, lepsze malowanie i ogólnie lepszą jakość wykonania.

Zestaw wzbogaci również makieta toalety, w której Donald próbował się ukryć przed dinozaurem. Niestety, będzie ona wykonana z tektury i będzie stanowić jedynie element dekoracyjny. Szkoda, że nie pokuszono się na plastik. Prawnik będzie miał również akcesoria w postaci teczki z dokumentami oraz kapelusza. Całość zostanie zapakowana w klimatyczne pudełko z okienkiem za którym będziemy mogli podziwiać figurki.

Zapraszamy do naszej galerii, gdzie zobaczycie figurki w pełnej okazałości:

Tak jak pisałem, figurka będzie dostępna na stoisku Mattel podczas tegorocznej edycji San Diego Comic Con, a także na stronie Mattel Creations. Cena nie jest znana, ale podejrzewam, że będzie ona oscylować w granicach $60-$70. Pre-ordery (które na pewno momentalnie się wyprzedadzą) ruszą 22 lipca o godzinie 9 wg. czasu pacyficznego. W Polsce będzie to godzina 18. Ważnym jest fakt, że Mattel Creations oferuje wysyłkę do Polski, więc nawet my mamy szansę zdobyć ten pack.


 Źródło: Twitter

Facebook Comments Box